IMPLANTY

Implantologia to dynamicznie rozwijająca się dziedzina stomatologii, która ma moc uszczęśliwiania ludzi. To bezpieczny sposób uzupełnienia braków w uzębieniu. Implanty odtwarzają zarówno estetykę –  braki zębów, jak i ich funkcje. Ponieważ korony na implantach wyglądają i działają jak naturalne uzębienie, czujemy się z nimi piękni i pewni siebie. Ładny uśmiech, lepszy stan zdrowia, dobre samopoczucie – to wszystko dają nam implanty. 

Dlaczego implanty?
  • Implanty w pełni zastępują funkcje naturalnych zębów.
  • Implanty zębowe w niektórych warunkach można wszczepić od razu w dniu usunięcia zęba, to tak zwana implantacja natychmiastowa.
  • Implanty i połączone z nimi korony zapobiegają przemieszczaniu się zębów, utrzymują prawidłowy zgryz, mają w ten sposób wpływ na rysy twarzy (u osób z brakami zębowymi twarz starzeje się szybciej bez odpowiedniego podparcia kostnego skóra szybciej się marszczy i opada)
Dzięki implantom:
  • nie musimy szlifować sąsiednich zębów, aby stworzyć podparcie dla mostu protetycznego, wypełniającego lukę w uśmiechu.
  • korony i mosty protetyczne są stabilne, a kość szczęki i żuchwy pracuje jak przy pełnym uzębieniu (implanty zapobiegają zanikom kostnym).
  • możemy leczyć bezzębie. Protezy na implantach są komfortowe w noszeniu, nie przemieszczają się i nie uciskają przyzębia.

IMPLANTY W DENTEO

Komfortowa wizyta

Wszystkie zabiegi wykonywane są w znieczuleniu przez doświadczonego chirurga stomatologicznego.

Kilka rozwiązań – różne ceny

Oferujemy kilka rodzajów wszczepów oraz kilka rodzajów koron protetycznych, które różnią się od siebie kosztem.

Dbałość o estetykę

Dopilnujemy, by Twoja praca protetyczna została wykonana z najwyższą troską o estetykę tak, by nowy ząb wyglądał zupełnie, jak naturalny.

Najczęściej zadawane pytania
Powiązane usługi