ZESPÓŁ DENTEO

Jesteśmy grupą doświadczonych, energicznych i ambitnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań a zdrowie pacjentów traktują jako wartość nadrzędną. W Denteo realizujemy swoją wielką pasję pomagania pacjentom. Dla nas leczyć oznacza być odpowiedzialnym za zdrowie drugiego człowieka. Cenimy dobrą atmosferę podczas wizyt oraz zadowolenie i komfort pacjentów.
Tworzymy zespół, który w codziennej pracy świetnie się uzupełnia. Rozwijamy się w różnych dziedzinach stomatologii, aby zapewnić pacjentom  stały dostęp do diagnostyki i leczenia przy użyciu nowoczesnego sprzętu i materiałów.
Stomatolog Strzelin

Absolwentka Wydziału Lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, endodoncji i nowoczesnej protetyce. W swojej pracy pomaga pacjentom osiągnąć wymarzony uśmiech. Uważa, że kluczem do dobrego leczenia jest zrozumienie pacjenta. Najbardziej lubi nowe wyzwania oraz możliwość ciągłego rozwoju. Duży nacisk kładzie na precyzję, wysoką estetyką i minimalnie inwazyjne techniki leczenia, pozwalające zachować jak najwięcej tkanek zęba. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kongresach, kursach i szkoleniach praktycznych. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Anna TOKARCZYK
lekarz dentysta
Stomatolog Strzelin

Absolwentka Wydziału lekarsko-Stomatologicznego Wrocławskiej Akademii Medycznej. Doświadczony lekarz stomatolog, specjalizujący się w zaawansowanych zabiegach stomatologicznych pod mikroskopem. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale pogłębia widzę szkoleniami i kursami, aby zapewnić swoim pacjentom dostęp do najnowszych metod odkrywania piękna. 

Urszula KRÓL
lekarz dentysta
Stomatolog Strzelin

Wydział lekarsko-stomatologiczny na Akademii Medycznej we Wrocławiu ukończył w 2009 roku. W 2016 uzyskał specjalizację z zakresu Chirurgii Stomatologicznej. Obecnie asystent i doktorant w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Członek PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne), PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne), DGOI (Deutsche Gesellschaft Fur Orale Impalntologie), OSIS (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej), EDI (European Association of Dental Implantology). Ukończył liczne krajowe i międzynarodowe kursy
z zakresu chirurgii jamy ustnej, implantologii i implantoprotetyki. Dr Papiór jest lekarzem, dla którego najwyższa jakość przeprowadzanych zabiegów oraz satysfakcja pacjentów mają znaczenie priorytetowe. „Cokolwiek robisz, rób to z pasją” – to jego motto, przyświecające mu w trakcie codziennej pracy, do której pochodzi zawsze z pełnym zaangażowaniem, poświęcając każdemu pacjentowi maksimum czasu i uwagi i indywidualnie podchodząc do jego problemów. Taka postawa zyskuje mu zaufanie i szacunek pacjentów.

PRZEMYSŁAW PAPIÓR
lekarz DENTYSTA, specjalista chirurgii stomatologicznej
Stomatolog Strzelin

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego
we Wrocławiu. W trakcie studiów odbyła praktyki zawodowe we Włoszech między innymi na Università degli Studi di Perugia oraz Università degli Studi di Palermo.
Aktualnie doktorantka na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym UM we Wrocławiu w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej. W praktyce klinicznej zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą z endodoncją oraz protetyką. 

Aleksandra Całkosińska
lekarz dentysta
Stomatolog Strzelin

Ukończyła Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2009 r. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Stale rozwija swoją wiedzę medyczną uczestnicząc w licznych kursach z zakresu leczenia ortodontycznego aparatami stałymi i ruchomymi. Jak sama przyznaje ortodoncja to nie tylko jej praca, ale też ogromna pasja.

Anna Fryń
lekarz dentysta

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Moją pasją w stomatologii jest leczenie dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia, postępowanie w bruksizmie i leczenie jego następstw. Stałe podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach, zarówno w kraju jak i zagranicą. Jestem absolwentką Vienna Interdisciplinary School of Dentistry.

Kinga Chodór
lekarz dentysta

Ukończyła z wyróżnieniem kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu oraz studia w zakresie medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Na codzień zajmuje się między innymi usuwaniem zatrzymanych ósemek, starając się przeprowadzić zabieg
z minimalną inwazyjnością i maksymalnym komfortem pacjenta. Szczególnie interesuje się chirurgią śluzówkowo-dziąsłową oraz implantologią. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii oraz Be Active Dentist.  Dzięki uczestnictwie w licznych kursach doskonalących i konferencjach naukowych stale podnosi swoje kwalifikacje, m.in. :
„Chirurgia śluzówkowo-dziąsłowa” – Prof. dr hab. Marzena Dominiak
„Gospodarowanie tkankami miękkimi” – lek. dent. Michał Szczutkowski
”Praktyczne zastosowanie przeszczepów dziąsłowych” – warsztat praktyczny – Dr Mariusz Bołzan

Pacjentów traktuje indywidualnie i stawia na kompleksowe leczenie specjalistyczne.

Kamila Jasinowska
lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalista periodontologii.
Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Od 2012 roku zajmuje się leczeniem chorób przyzębia, chorób błony śluzowej oraz chirurgią śluzówkowo-dziąsłową.
Ukończyła liczne kursy, miedzy innymi w zakresie regeneracji tkanek przyzębia, zabiegów płatowych, pokrycia recesji dziąsłowych oraz chirurgii śluzówkowej.

Stale poszerza swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia w zakresie periodontologii i pozostałych dziedzin stomatologii.

Izabela Tyszkiewicz
lekarz dentysta
Stomatolog Strzelin

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej.

Opiekuje się Pacjentem od pierwszego kontaktu z Denteo. Szczególną uwagę poświęca naszym Pacjentom w trakcie leczenia ortodontycznego. Jej doświadczenie pozwala udzielać wstępnych informacji na temat leczenia, oraz poradzić w przypadku problemów z elementami aparatu stałego. 

Weronika Ciupak
asystentka stomatologiczna
Stomatolog Strzelin

Jest absolwentką studiów pielęgniarskich. Posiada długoletni staż zawodowy w pracy z pacjentem jako wykwalifikowana pielęgniarka. Asystuje do zabiegów endodontycznych z użyciem mikroskopu, zabiegów protetycznych i chirurgicznych. W Denteo obejmuje troskliwą opieką każdego pacjenta i zawsze można liczyć na jej uśmiech i życzliwość. Ceni solidność, pracowitość i profesjonalizm dlatego nieustannie poszerza swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach zawodowych i studiowanie literatury medycznej.

mgr Sylwia Rudzka
asystentka stomatologiczna
A w czym możemy pomóc Tobie?
ZAPRASZAMY NA WIZYTĘ