WYBIELANIE

Składową częścią uśmiechu są białe zęby. Niestety zęby przebarwiają się. Zmieniają kolor na skutek wad rozwojowych, starzenia się, pod wpływem zażywanych leków oraz po „dawno przeprowadzonym leczeniu kanałowym”. To przyczyny, na które nie mamy wpływu. Ale przebarwienia są też spowodowane paleniem papierosów, piciem kawy, czerwonego wina. 

Aby biel zachować jak najdłużej, powinniśmy myć zęby po każdym posiłku. Gdy zapomnimy o starannym umyciu, odkłada się na nich płytka nazębna. Jeżeli nie usuwamy jej regularnie, twardnieje i tworzy się kamień. Nie powinno się wybielać zębów domowymi sposobami, pasty wybielające zawierają po prostu substancje ścierne.

W Denteo proponujemy pacjentom wybielanie zębów metodą nakładkową. Jest to system profesjonalnego wybielania, który pacjent przeprowadza sam w domu, po wcześniejszej wizycie i konsultacji ze stomatologiem. 

Wybielanie w Denteo
Kiedy udać się na wizytę?
  • Gdy nie jesteś zadowolony z koloru swoich zębów
  • Gdy masz martwy ząb, który nabrał ciemnej, nieestetycznej barwy

WYBIELANIE W DENTEO

Bezpieczne wybielanie

Do wybielania nakładkowego wybieramy wyłącznie certyfikowane, sprawdzone preparaty.

Opieka lekarza

Przed wybielaniem ma miejsce konsultacja i badanie stomatologiczne, a proces wybielania jest kontrolowany przez lekarza.

Pomoc w utrzymaniu efektu wybielania

Każdy pacjent otrzymuje od nas ścisłe instrukcje co do diety oraz sposobu pielęgnacji zębów tak, by efekt wybielania utrzymał się jak najdłużej.

Najczęściej zadawane pytania
Powiązane usługi