STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Stomatologia estetyczna to grupa zabiegów, których celem jest przede wszystkim poprawa wyglądu uzębienia, a co za tym idzie – uśmiechu i wyglądu twarzy. Poprawić możemy kształt i kolor zębów, uzupełniamy także zęby brakujące. Do osiągnięcia tego celu służy protetyka (uzupełnienie brakujących zębów dzięki protezom, koronom, koronom na implantach, a także poprawa kształtu istniejących zębów np. dzięki licówkom), ortodoncja (wyrównanie zębów w łuku zębowym) i zabiegi wybielania oraz oczyszczania zębów z kamienia, osadów i nalotu. Z osiągnięć stomatologii estetycznej korzystamy także podczas leczenia próchnicy w przypadku dużych wypełnień, które muszą być wykonane tak, by perfekcyjnie odbudować pierwotny kształt zęba.

Kiedy udać się na wizytę?
  • Gdy nie jesteś zadowolony z wyglądu swojego uśmiechu
  • Gdy masz ładny uśmiech, ale straciłeś ząb lub zęby
  • Gdy nie jesteś zadowolony z koloru swoich zębów

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA W DENTEO

Różnorodne rozwiązania

Oferujemy różnorodne usługi stomatologii estetycznej: od zabiegów poprawiających wygląd zębów kosmetycznie: wybielanie, oczyszczanie, po bardzo rozległe prace protetyczne oraz leczenie ortodontyczne.

Nowoczesne materiały

Stomatologia estetyczna to przede wszystkim nowoczesne materiały do odbudowy zębów, które pozwalają perfekcyjnie wydobyć ich piękno przez idealnie dobrany kształt i kolor.

Zintegrowane działanie

Stomatologia estetyczna w Denteo to rozwiązania z kilku dziedzin stomatologii, które łączymy, by uzyskać pożądany przez pacjenta wygląd uzębienia i uśmiechu.

Najczęściej zadawane pytania
Powiązane usługi