ZABIEGI ANTI-AGING

Medycyna estetyczna w Denteo oferuje najpopularniejsze zabiegi odmładzające, takie jak redukcja zmarszczek toksyną botulinową, wypełnianie zmarszczek preparatami na bazie kwasu hialuronowego, wampirzy lifting czy mezoterapię igłową.

Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej w Denteo wykonuje doświadczony lekarz.

Kiedy udać się na wizytę?
  • Zauważasz pierwsze oznaki starzenia się skóry
  • Twoja skóra jest sucha, szara lub zmęczona
  • Z wiekiem tracisz tzw. owal twarzy

REDUKCJA ZMARSZCZEK TOKSYNĄ BOTULINOWĄ

Najpopularniejszy zabieg w medycynie estetycznej. Prosta, niechirurgiczna metoda zapobiegania i niwelowania zmarszczek. Dzięki rozluźnieniu mięśni, pozwala na uzyskanie efektu wypoczętej i zrelaksowanej twarzy. Zabieg jest krótki i nie wymaga rekonwalescencji. Efekt widoczny kilka dni po zabiegu.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM
MODELOWANIE TWARZY, POWIĘKSZANIE UST

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie. Dzięki swojej niesamowitej zdolności wiązania wody, znalazł zastosowanie w redukcji zmarszczek, modelowaniu twarzy i nawilżaniu skóry. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym i polega na wstrzyknięciu niewielkich ilości żelu zawierającego kwas hialuronowy w wymagające korekcji miejsca. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się, w zależności od preparatu i leczonej okolicy, od 6 do 24 miesięcy.

WAMPIRZY LIFTING
(OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE)

Bezpieczny, prewencyjny zabieg, wykorzystujący potencjał regeneracyjny pacjenta. Wykonywany profilaktycznie u osób po 30 r.ż., do stymulacji skóry dojrzałej oraz przy zapobieganiu utracie włosów. Procedurę rozpoczyna pobranie niewielkiej ilości krwi od pacjenta, która zostaje odwirowana w specjalnym urządzeniu, w celu otrzymania koncentratu bezcennych czynników wzrostu. Następnie w formie serii płytkich nakłuć preparat jest podawany w okolice, które wymagają stymulacji. Dochodzi do tworzenia się nowych włókien kolagenu oraz nowych naczyń krwionośnych, co warunkuje dobre odżywienie skóry. 

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Zabieg polega na wstrzykiwaniu substancji, które bez iniekcji nie są w stanie przeniknąć bariery naskórka. Dzięki indywidual­nemu dobraniu preparatu możliwe jest osiągnięcie promiennej, gładszej i młodziej wyglądającej skóry. Metoda jest również stosowana do stymulacji wzrostu włosów.

NICI REWITALIZUJĄCE PDO

Za pomocą cienkich, elastycznych igieł wprowadza się w skórę nici wykonane z rozpuszczalnych substancji. Dochodzi do pro­dukcji nowego kolagenu, ujędrnienia skóry i redukcji zmarszczek twarzy, szyi, dekoltu, podbródka.

NICI LIFTINGUJĄCE

Dzięki wykorzystaniu specjalnych, zaopatrzonych w haczyki nici, możliwy jest m. in. bezoperacyjny lifting twarzy. Nici wykonane są z rozpuszczalnej substancji. Umieszczenie ich w skórze sty­muluje tworzenie nowego kolagenu i opóźnia proces starzenia. Efekt utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy.

ZABIEGI ANTI-AGING W DENTEO

Doświadczony lekarz

Jest dla nas ważne, by zapewnić pacjentom bezpieczeństwo podczas zabiegu, dlatego w Denteo medycyną estetyczną zajmuje się lekarz.

Podejście do estetyki

Lekarz zajmujący się medycyną estetyczną w Denteo jest ceniony przez pacjentów za podejście do estetyki.

Sprawdzone preparaty

W Denteo do zabiegów medycyny estetycznej używamy wyłącznie sprawdzonych preparatów renomowanych firm.

Najczęściej zadawane pytania
Powiązane usługi